Up
Kargo Firmalarinin Gönderi Alani


Kargo firmasinin gönderi alani kapsaminda olmasi sartiyla siparisleriniz Türkiye sinirlari içerisinde dilediginiz adrese ulastirilir.

Teslimat Süreleri

Siparisinizin Hazirlanmasi
Siparis ettiginiz ürünlerin kargoya verilme süreleri ürün detay sayfalarinda yer almaktadir. Siparisiniz pastirmaburda.com tarafindan kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Ayni siparis içerisinde kargoya teslim süresi daha uzun olan bir ürün varsa, siparisinizdeki ürünlerin tamami hazirlandiktan sonra, tek seferde kargoya verilir.

Siparisinizin Takibi

Siparisinizin kargoya verildigine dair size gönderiken e-posta'dan 24 saat sonra müsteri Hizmetleri menüsü altindaki Siparislerim bölümünden gönderinizin durumu hakkinda bilgi alabilirsiniz.

Kargoya Verilen Siparislerin Teslimat Adresinize Sevkiyati
Siparisleriniz kargo firmasina teslim edildikleri tarihten itibaren;
1 ile 3 is gününde,

pastirmaburda.com kargo firmalarina teslim süreçleri resmi ve dini tatiller hariç hafta içi her gün, kargo firmalarinca dagitim süreçleri ise Pazar günleri ve resmi ve dini tatiller hariç her gün yapilmaktadir.

Kargo Firmasinin Teslimat Aninda Size Ulasamadigi Durumda
Kargo firmasi siparisinizde belirttiginiz teslimat adresinize 2 kez ugrayacak, 2 ugrama sonucunda da teslimati yapacak kimseyi bulamamasi durumunda ürünler pastirmaburda.com - Duymaz GIDA MADDELERİ TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.  Şirketi 'ne geri getirilecektir. Bu durumda pastirmaburda.com Müsteri Hizmetleri ile baglantiya geçmeniz durumunda ürünler isteginiz dogrultusunda yeniden kargoya verilebilir.

Kargo Ücretleri

pastirmaburda.com Internet magazasindan ve telefonla siparis verdiginiz ürünlerin kargo ücreti orijinal ambalajlarinin hacimlerine (desilerine*) göre hesaplanmaktadir. Gönderilerin yapilacagi il-ilçe bilgisinin kargo ücretine etkisi yoktur.

Desi olarak adlandirilan bu ölçümleme sistemine göre bir ürünün desisi santimetreküp cinsinden hacminin 3000’e bölünmesiyle hesaplanir. Desileri ondalikli rakam olan ürünlerin kargo fiyatlari üste yuvarlanarak hesap edilir. Bu ücret ödeme sayfasinda toplam tutariniza eklenerek tahsil edilir.